Партнери

Інформація про партнерів та їх статус на заході

Партнер Форуму

Seagate - світовий лідер в області розробки і виробництва накопичувачів для корпоративних обчислювальних систем, персональних комп'ютерів, ноутбуків, побутової електроніки і пристроїв відеоспостереження.

Спікери Seagate:
Анна Рижкова

Ласкаво просимо до Датасфери. Сегменти ринку, що зростають


Анна Рижкова
старший регіональний представник в країнах СНД і Балтії
Seagate

Партнер Форуму

GigaCloud – хмарний оператор, який входить до групи компаній GigaGroup (GigaTrans, GigaCenter, GigaCloud), що працює на ринку України з 2006 року.

GigaCloud надає сервіс високого рівня у всіх сегментах ринку B2B незалежно від розмірів компаній-замовників та обсягу їх інфраструктури. «Хмари для всіх!» – девіз нашої компанії. А технологічна і сервісна підтримка на всіх етапах – головне правило роботи з кожним клієнтом.

Спікери GigaCloud:
Сергій Пилипенко

Як ми побудували універсального хмарного оператора за рік


Сергій Пилипенко
керівник відділу enterprise-продажів
GigaCloud

Партнер Форуму

ESET (Словаччина) – лідер в галузі розробки антивірусного ПО для домашніх та корпоративних користувачів. Продуктова лінійка ESET включає в себе рішення для захисту робочих станцій, серверів та мобільних пристроїв. Висока здатність виявлення загроз та мінімальне споживання системних ресурсів забезпечують продуктам ESET широку популярність у всьому світі. Компанія має представництва у більш ніж 180 країнах. Більше 8 років продукти ESET офіційно представлені в Україні. Користувачами ESET є найбільші українські та міжнародні організації.

Спікери ESET Україна:
Вячеслав Заріцький
Дмитро Федоренко

Додаткові рішення ESET для всебічного захисту ІТ-інфраструктури


Дмитро Федоренко
провідний менеджер відділу по роботі з партнерами та клієнтами ESET в Україні
ESET Україна

Партнер Форуму

Бренд UCLOUD був заснований в 2011 році командою сертифікованих фахівців. UCLOUD сьогодні - це сучасний хмарний провайдер, обладнання якого розміщено як в Україні (ЦОД BeMobile, Україна), так і за кордоном (ЦОД Atman, Польща).

Місія компанії - допомога бізнесу в захисті і збереження даних, оптимізації витрат на IT, масштабування процесів.

Спікери UCloud:
Данило Бєлов

Захист інфраструктури в хмарі


Данило Бєлов
Директор з розвитку
UCloud

Партнер виставки

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету, оператор надає повний спектр телекомунікаційних послуг у всіх регіонах країни. ПАТ «Укртелеком» є частиною Групи СКМ.

Партнер виставки

GigaCenter - входить у п’ятірку найкращих комерційних дата-центрів на території України. За показниками надійності, відмовостійкості та безпеки GigaCenter відповідає рівню Tier III. Також у 2016 році GigaCenter отримав міжнародний сертифікат ISO/IEC 27001: 2013, що підтверджує високий рівень системи управління інформаційною безпекою при наданні клієнтам послуг дата-центру. На базі цього майданчика замовникам пропонується широкий асортимент якісних послуг з розміщення серверного устаткування для компаній з високими вимогами до безперервності бізнесу.

Партнер конференції

VERNA - Ваша ІТ команда - український ІТ-інтегратор.

17 років проектуємо, будуємо, підвищуємо ефективність і обслуговуємо ІТ-інфраструктуру територіально-розподілених компаній.

Великий досвід побудови систем відеоспостереження з відеоаналітікою допомагає вирішувати охоронні, маркетингові та бізнес-завдання.

Аутсорсинг ІТ-підтримки філій з присутністю в будь-якій точці України і послуги адміністрування та моніторингу ІТ-інфраструктури з фіксованими SLA дають можливість компаніям відмовитися від надлишкових витрат на ІТ-персонал.

Також серед ключових компетенцій VERNA – побудова хмарних і гібридних ІТ-інфраструктур, послуги з міграції в хмару і впровадження комплексних рішень ІТ-безпеки.

Спікери Verna:
Віктор Солодський

Можливості відеоаналітики для вирішення бізнес-задач


Віктор Солодський
Керівник напрямку систем безпеки
VERNA

Партнер конференції

Design and Test Lab - розробляє мобільні програмні продукти для підприємців, стартапів і компаній з використанням новітніх ІТ-технологій. Географія клієнтів - США, Євросоюз. Основні платформи: iPhone, Android, інтернет.

Спікери Design and Test Lab:
 Володимир Обрізан

Надійність IT-проектів у техногенному світі


Володимир Обрізан
Директор Design and Test Lab, Директор Першого інституту надійного програмного забезпечення
Design and Test Lab

Інформаційний партнер

IT News (Україна) – новини інформаційних технологій: стрічки новин Інтернету, зв'язку, наукомістких технологій, комп'ютерної безпеки та ін. в Україні і в світі, пошук точок Wi-Fi в містах України, аналітика ринку, огляди техніки, фотогалереї. Новини сайту відсортовані по більш ніж 130 розділах і підрозділах, що охоплює весь спектр ІТ, високих технологій, бізнесу в сфері ІТ і телекому, науки і техніки. Сайт входить до трійки найбільш відвідуваних українських ІТ-ресурсів.

IT News

www.itnews.com.ua

Украина, 02002, Киев,
ул. Р. Окипной, 4, оф.78
Тел.: +38 044 569 66 18
Факс: +38 044 493 49 30
info@itnews.com.ua
www.itnews.com.ua

Інформаційний партнер

IT Expert (Україна) – перше спеціалізоване галузеве агентство, яке працює на ринках IT і телекомунікацій. Щодня, в режимі реального часу, агентство випускає чотири стрічки новин, що інформують читачів про найбільш важливі події галузі в Україні та за кордоном, а також готує аналітичні статті, коментарі та інтерв'ю учасників та експертів ринку.

Інформаційний партнер

HiTech.Expert (Україна) – інтернет-проект, що висвітлює ситуацію на українському і світовому ринку високих технологій. Кожен день - самі оперативні новини та аналітика ринку hi-tech, розсилка свіжих новин по цільовій аудиторії. Також здійснюється інформаційна підтримка нових проектів: підготовка професійних прес-релізів і розсилання передплатникам і всеукраїнським та регіональним ЗМІ.

HiTech.Expert

www.expert.com.ua

Украина, 02002, Киев,
ул. Р. Окипной, 4, оф.78
Тел.: +38 044 569 66 18
Факс: +38 044 493 49 30
www.expert.com.ua

Інформаційний партнер

ChannelForIT (Україна) – інтернет-ресурс, створений для професіоналів в області корпоративних інформаційних технологій. Наші читачі - ІТ-директори, технічні директори, фахівці і експерти в сфері ІТ, інформаційної безпеки. ChannelForIT пропонує своїм читачам експертні та аналітичні матеріали, інтерв'ю з провідними професіоналами галузі, новини, інформацію про вакансії для ІТ-фахівців в провідних компаніях України і ближнього зарубіжжя, запрошення до участі в онлайн-заходах і багато іншого.

Інформаційний партнер

А-КОМ Академия (Україна) – незалежний Навчально-консультаційний центр для професіоналів сфери інфокомунікацій. Спеціалізується на питаннях впровадження ІКТ та пов'язаних з цим адмініструванням і перетворенням бізнесу. Регулярні семінари, практикуми, тренінги та майстер-класи «А-КОМ Академії» протягом багатьох років користуються високим попитом як серед профільної ІТ-аудиторії, так і у менеджерів середньої та вищої ланки.

А-КОМ Академия

edu.a-kom.ua

Украина, 02660, Киев,
ул. Старосельская 1Д, 2 этаж
Телефоны: +38 044 5030844,
+380 44 5030845
Факс: +38 044 5030847
www.edu.a-kom.ua
academia@a-kom.ua

Інформаційний партнер

TRNCC.COM (Україна) – унікальний міжнародний проект, що створений для пошуку навчальних заходів та тренерів на всьому російськомовному просторі. Географія проекту постійно розширюється. На порталі є списки тренерів та тренінгових компаній, календар заходів, форма для проведення тендерів, новини, статті та інші корисні матеріали.

Інформаційний партнер

Навчальний центр ITEA (IT Education Academy) - був заснований професійними програмістами і інженерами лідируючих ІТ-компаній України. Його основне завдання – це підготовка якісних прикладних фахівців в області ІТ, які володіють сучасними технологіями з урахуванням їх постійної зміни.

Інформаційний партнер

Проект «IТ-форум» - спеціалізований інформаційний ресурс про досягнення сучасних інформаційних технологій та про досвід їх використання для управління підприємством. Мета проекту – популяризація сучасних концепцій управління підприємством, поширення передового вітчизняного досвіду, досвіду СНД по створенню інформаційних систем управління підприємством, а також забезпечення передумов для чесної конкуренції постачальників ПО, консалтингових компаній та компаній, що впроваджують ПО. В рамках проекту учасникам ІТ-ринку надається можливість публікації ІТ-новин, інформації про заходи (форуми, конференції, круглі столи та семінари, вебінари), які проводяться учасниками ІТ-ринку.

Інформаційний партнер

Комп'ютерна Академія ШАГ - найбільший міжнародний навчальний заклад, що спеціалізується на комп'ютерній освіті. Працює з 1999 року, на сьогоднішній день налічує понад 40 філій в 16 країнах світу.

Інформаційний партнер

Портал TERRA-EXPO.com - місце зустрічі відвідувачів і експонентів виставок 365 днів на рік. Щоб знайти нових клієнтів, постачальників, партнерів або інший тип ділового спілкування, зареєструйтесь на порталі і отримаєте збільшення продажів, маркетинг і зв'язок із громадськістю в одному місці круглий рік.

Інформаційний партнер

DOU.ua - найбільше українське співтовариство розробників.

Інформаційний партнер

Інтернет-портал WWW.78.COM.UA - «Розваги великого міста», спрямований на максимально повне висвітлення розважальних закладів та місць проведення дозвілля.

Ми цінуємо Ваш вільний час, інтерес до нових подій, модних тенденцій, цікавих місць, поважаємо прагнення до якісного відпочинку та розваг.

По повноті і якості інформації, яка висвітлює сферу відпочинку в місті Харкові і харківській області, портал є лідером. На наших сторінках можна знайти детальну інформацію про організації та місця відпочинку - від контактної інформації до повного висвітлення. Фотографії, описи послуг, новини, витяги з меню і прайс-листів з актуальними цінами, афішу і т.і.

Інформаційний партнер

057.ua - перший інформаційний сайт міста Харкова. Головний принцип нашої роботи - точність, оперативність і об'єктивність у подачі інформації.

Харків 057.ua - місто незабутніх подій.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, що позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Attention! Please fill in all fields of the form marked with an asterisk (*).